O firmie

Wykonaliśmy już wiele adaptacji pomieszczeń i poddaszy

Poznaj naszą firmę remontowo-budowlaną

Firma Remontowo-Budowlana Poloczek, to rodzinne przedsiębiorstwo założone w 1986 r. przez Wiktora Poloczek w Łowkowicach. Na początku swojej działalności zajmowała się ona robotami malarskimi w budownictwie mieszkaniowym. Następnie rozszerzyła swoją działalność o malowanie obiektów sakralnych, przemysłowych, użyteczności publicznej. Od 20 lat zajmujemy się remontami oraz termomodernizacją budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, zabytkowych.

Firmę Poloczek tworzą ludzie kompetentni, angażujący się w wykonywane przez siebie prace. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem oraz wykwalifikowaną kadrę techniczną, która nadzoruje prace, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że wszelkie prace nam zlecone zostaną solidnie wykonane. Stanowią oni fundament naszej firmy i gwarancję dobrze wykonanej pracy.

Nasi pracownicy techniczni są do Państwa dyspozycji w zakresie przygotowania ofert, doradztwa oraz projektu aranżacji wnętrz.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i cieszyć się zaufaniem klientów z woj. opolskiego jak i śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego i łódzkiego. Prace wykonujemy w promieniu 100 km od siedziby firmy.

Naszymi atutami są jakość, terminowość, szeroki wachlarz usług, bogate doświadczenie, konkurencyjne ceny, sprawna organizacja i szybkość działania.

Obecnie nasza oferta obejmuje kompleksowe budowy i remonty budynków, docieplenia budynków i elewacji, roboty wykończeniowe, renowacje obiektów zabytkowych i sakralnych.